Natural Health Consulting-wiedza na zdrowie

Etnomedycyna z 4 stron świata: Ayurveda, TCM & …. . Technologie a środowisko. Odżywianie. Huna. Zwierzęta. Muzyka. Historia i Mistrzowie ars medicinae.

„Lekarze chcą odłączyć Kamila od respiratora… „, czyli: żyj i pozwól żyć Innym ….

Posted by natural health consulting w dniu Lipiec 13, 2014

Wszystko powinno się ofiarować ludziom. Tylko nie innych ludzi …. * S. J. Lec ( dodam : … i niekoniecznie zwierzęta .)

Czasami trzeba krótko, a dosadnie .

Bo … czasami …. trzeba się śpieszyć .

w ww.tvp.info /lekarze chcą odłączyć Kamila od respiratora ….

Wypadek . Lekarze stwierdzają śmierć mózgową, zdobywają zgodę na pobór organów i … przy łóżku Nieszczęśnika pojawia się MATKA .

 Jej twarz również pokazała telewizja .

Było widać …. miłość i rozpacz , ale też  nadzieję .

Bo Syn , podobno „martwy”,  poruszył ręką .

Przed szpitalem zebrali się … serce rośnie, kiedy widzę tylu młodych Bohaterówzebrali się Znajomi i Rodzina Kamila . Chcą Go ratować, wiedzą, że ON MA SZANSę .

I lekarze ustępują … Niestety, nie wiem, na ile .

Media … jako, że same wspierają transplantacje , puszczają wypowiedź „autorytetu” – w tym przypadku Jakiegoś Pana Tytuła , bo tytuł najwyraźniej przesłonił i logikę i … naukowość myślenia owegoż .

Pan Tytuł zaczął ( a tego fragmentu nie ma na tvp info w necie – nie wiem, czemu ) od aroganckiego : „…. dzisiejsza nauka pozwala bezbłędnie stwierdzić śmierć mózgową, a więc zgon … ” ( skrótowo, z pamięci, sens zachowany ).

… i kontynuował : „…. nieetycznie jest leczyć zwłoki …. „.

„Dzisiejsza nauka” …. Jeszcze parę lat temu słyszałam …. wprawdzie z ust innych, jednakże równie puszących się „monopolistów nauki”;), że „cholesterol jest zły”:) …. a „pro*ac – wspaniałym lekiem”;).

Parę dziesiątków lat wstecz … można było pokornie wysłuchiwać z ust podobnych, że „DDT jest cudownym wynalazkiem” … podobnie, jak t*alidomid i cała reszta „cudowności”, którymi uraczyła Ludzi …  ZACHŁANNOść – również naŁkowców .

Za każdym razem ta sama śpiewka : IDZIE NAUKA !!! Niektóre pisemka nawołują nawet do powstania na widok takiej „nauki”, dzięki której informują w kąciku dla dzieci ( !) , że „telefony komórkowe są kompletnie nieszkodliwe” , że „szczepionki chronią przed zachorowaniem i nie mają nic wspólnego z autyzmem … „, etc.

Zaraz za „nauką” przywołuje się na pomoc okrutnie poszarganą tą samą „nauką” etykę … Zdanie istotnie, godne profesora – „….nieetyczne jest leczenie zwłok „…. BARDZO;) etyczną jest taka wypowiedź „w kontekście” i obliczu setek rodzin ludzi takich, jak Kamil – czekających na …. powrót do normalnego życia .

A jednak za bagnem płynącego z ekranów, naŁkowego fałszu, jawi się światełko: nie wiem, Który Lekarz powiedział Rodzicom o szansie Kamila na przeżycie, ale POWIEDZIAŁ . Znalazł się więc SPRAWIEDLIWY i Jemu najgłębszy szacunek .

To za tym światełkiem … pojawiły się następne : Bliscy Kamila .

Nie mam pojęcia, ile wiedzą na temat śmierci mózgowej, szans etc., ale to nie ważne : wiedzą tyle, ile trzeba, żeby próbować ratować Mu życie ….

… czyli NAJważniejsze . 

Swoją drogą … ciekawe czasy, kiedy w roli argumentu na uśmiercenie Człowieka używa się … nauki. Czy …  aby nie mieliśmy już w historii z czymś takim do czynienia ?

W razie, gdyby jakieś „autorytety” przedstawiały Wam racje „dzisiejszej nauki” … to również jest dzisiejsza nauka :
w ww.organosprotection.com ( widoczna po prawej, w przydatnych blogach ) – strona „w temacie”, tworzona takżeprzez Lekarzy z całego świata , a za motto mająca … cytat widoczny u góry .

P.S. Niech sobie przypomnę …. Ileż to czasu ratowano Pana Schumachera ….. ?

I DLACZEGO ?

Bo … życie to wielka tajemnica ? A odpowiedzi, jak powstało, nie znają największe autorytety …?
Niechże więc nie decydują za INNYCH, kiedy je zakończyć !

 

 

 

 

Reklamy

Komentarzy 9 to “„Lekarze chcą odłączyć Kamila od respiratora… „, czyli: żyj i pozwól żyć Innym ….”

 1. dziekuje za tego bloga, niesamowicie milo sie czyta i dobrze trafic na ludzi myslacych 😉

 2. kalandrafel said

  Dziękuję za tego posta! Staram się przemawiać ludziom do rozumu, ale ich rozumy zabrała nałka i uważają, że gadam głupoty i jestem bez serca….

  • 🙂 Witam cieplutko, proszę oszczędzać (byle nie tutaj, tutaj proszę o głos, dowoli !) gardło, bo tam, gdzie zamiast umysłu jest naŁka;)…No właśnie, ZAMIAST:) A kto ma rację … to się okaże. Dla Niektórych niestety, okazuje się za późno. Co do serca zaś … Widzą je tylko ci, którzy też je posiadają:) Inni mogą mieć problem z rozpoznaniem;))) ….

 3. astromaria said

  I jeszcze wywiad z cudownym profesorem Janem Talarem, który wybudza „zwłoki z bijącym sercem” i przywraca im normalne funkcjonowanie:

  ht tp://you tu.be/_Ww6rGL86rM

  ht tp: // youtu.be/kYAwVnmpo0w

  • Witam pięknie i dziękuję za … właściwie cały podręcznik:) w temacie. Ja również nie rozumiem, dlaczego miałabym podpisywać NIEzgodę na pobór oficjalnie, nawet, jeżeli się nie zgadzam – oczywiście, że to źle pachnie na odległość . Czyżby firma liczyła na to, że nie wszyscy wiedzą o rejestrze LUB .. że zwyczajnie nie przejmują się sprawą i a nuż uda się pociąć delikwenta , „bo nie zastrzegł” ? Takiemu traktowaniu mówię NIE !

   p.s. pozwoliłam sobie jak zwykle „rozjechać” podane linki z wiadomych względów .. pozdrawiam serdecznie .

   • astromaria said

    Pewnie o to chodzi, żeby było więcej organów. Przecież domyślnie powinno być tak, że skoro nie złożyłam deklaracji gotowości oddania narządów to znaczy, że się nie zgadzam.

    A w sprawie Kamila powstał fanpage na Facebooku, ponieważ protestujących pod szpitalem rozgoniła policja. Zamieścili takie info:

    Zamiast ratować życie szpital czyha na organy? Prośba o wsparcie. Dziś we Wrocławiu, o godz 12:00 rodzina, przyjaciele i osoby zaangażowane w pomoc Kamilowi spotykają się pod szpitalem przy ulicy Traugutta 116. Kto może niech przyjdzie wesprzeć protestujących. Prosimy o udostępnianie informacji o proteście.
    ht tps://ww w.fa cebook.com/wybudzimykamila
    WIECEJ INFORMACJI: „Szpital przyjął Kamila, który uległ ciężkiemu wypadkowi i wprowadził go w śpiączkę. Jednak z działań służby zdrowia wynika, że nie wiadomo czy zależy im na dobru pacjenta czy chodzi tylko o jego organy. W poniedziałek chłopak ma zostać odłączony od aparatury podtrzymującej życie.

    Kamil Wolański w środę uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W czwartek 20 minut po północy został przyjęty w szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Według relacji przyjaciół poszkodowanego przyjmujący go pracownicy szpitala nie wykonali wszystkich potrzebnych badań i wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną.

    Lekarze stwierdzili śmierć mózgu i została podpisana karta zgonu. Jednak według otrzymanych przez nas informacji, badania na Kamilu były prowadzone, gdy chłopakowi podano leki zwiotczające mięśnie – co nie powinno mieć miejsca. Dwa szpitalne dokumenty z 10 lipca przeczą sobie: jeden mówi, że Wolański otrzymał środki farmakologiczne, a drugi twierdzi inaczej.

    Natychmiast rodzice otrzymali informację, że organy Kamila są potrzebne. Mama poszkodowanego skontaktowała się z innymi lekarzami i przedstawiła im sytuację. Stwierdzili, że istnieje szansa na wyciągnięcie z tego jej syna. Szpital T. Marciniaka jest jednak innego zdania.

    Ponieważ było wiele podejrzeń – co do właściwego zachowania lekarzy – złożono odpowiednie dokumenty do prokuratury, jednak odmówiono ich przyjęcia. Dlatego w poniedziałek zostanie złożone zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

    Pod szpitalem zjawili się policjanci, którzy usunęli znajomych okazujących wsparcie Kamilowi. Dodatkowo sprzed łóżka szpitalnego syna została usunięta matka Wolańskiego, co na pewno nie jest standardowym działaniem.

    Czy Szpitalowi T. Marciniaka chodzi tylko o organy pacjenta?

    Znajomi Kamila na Facebooku utworzyli fanpage, na którym okazują wsparcie oraz informują na bieżąco o sytuacji:
    htt ps://w ww.fa cebook.com/wybudzimykamila

    Źródło: ht tp:// w meritum.pl/zamiast-ratowac-zycie-szpital-czyha-organy/

   • Dziękuję za monitoring;) sprawy , już wpuszczam, ale wiem, że Kochani Czytelnicy zaangażowali się na całego, za co serdeczne, wspólne:) podziękowania WIELKIE … BO TO W IMIENIU NAS WSZYSTKICH, bo Jego życie – również naszym darem, bo …
    na przykład:) – PO PIERWSZE, NIE SZKODZIć !

    Sporo czasu nie byłam na stronie, ale świadomość rosnącej liczby Ludzi współdziałających w dobrym celu, nie tylko w necie, ale na wszelkich możliwych obszarach, sprawia, że mam ochotę pisać codziennie, gdyby tylko wydłużyć dzień … i noc… 🙂 …..

    Serdecznie pozdrawiam

 4. astromaria said

  Ludzie wciąż nie wiedzą (bo media to zatajają), że organów nie pobiera się od zwłok! W kostnicach leży mnóstwo zwłok, ale nikt się nie dobiera do ich narządów. Z prostej przyczyny – bo te organy są martwe! Narząd musi być żywy, a więc pobrany od żywego dawcy. Śmierć mózgowa jest fikcją, to tylko kruczek prawny, wymyślony po to, żeby Christiaan Barnard nie poszedł siedzieć za wyrwanie serca żywemu człowiekowi.

  Przy rozcinaniu ciała „zmarłego” i w czasie pobierania narządów odnotowuje się skok ciśnienia, przyspieszony puls oraz reakcje bólowe. Z tego powodu 1/3 brytyjskich lekarzy podaje „zwłokom” środki przeciwbólowe.

  Wszystkie narządy od jednego „dawcy” warte są 2 MILIONY DOLARÓW!!!! Czy w tej sytuacji opłaca się „leczyć zwłoki”? Służba zdrowia została sprywatyzowana i urynkowiona, więc musi generować zyski!

  Tabu śmierci mózgowej: ht tp://w ww.bibula.com/?p=49353

  ht tp://kopalnia wiedzy. pl/Zach-Dunlap-smierc-mozgowa-quad-organy-przeszczep,4541
  Cytat:
  „Dziś, 4 miesiące od wypadku, 21-letni Zach Dunlap twierdzi, że czuje się dobrze. Dziewiętnastego listopada ubiegłego roku uznano go za zmarłego, a rodzina zgodziła się na pobranie organów do przeszczepu.

  Śmierć mózgu, czyli nieodwracalne ustanie czynności mózgu, stwierdzono w United Regional Healthcare System w Wichita Falls w Teksasie. Chłopak odniósł śmiertelne (???) obrażenia wskutek jazdy na quadzie.

  (…)

  Młody mężczyzna z Frederick w Oklahomie (…) słyszał, jak lekarze ogłaszali jego zgon.

  Ojciec Zacha, Doug, oglądał skany mózgu syna. Nie wykazywał on żadnej aktywności, a krew w ogóle do niego nie dopływała.”

  Skany mózgu nie wykazywały żadnej aktywności, krew do niego nie dopływała, a mimo to słyszał, jak ogłaszano jego śmierć. Czy teraz rozumiecie, ile warta jest zgoda rodziny na pobranie narządów? RODZINA NIE WIE, CO ROBI, BO ULEGA PRESJI AUTORYTETU, JAKIM SĄ LEKARZE. Wiara w autorytety może mieć (i często ma!) tragiczne skutki!

  ht tp://wiadomosci. wp.pl/kat ,1329,title,W-USA-chcieli-wyciac-pacjentce-organy-kobieta-ozyla,wid,15813638,wiadomosc.html?ticaid=1117fd

  ht tp://wiadomosci. wp.pl /kat,1342,title,Ewa-Blaszczyk-nie-oddam-swoich-organow,wid,16083106,wiadomosc.html?ticaid=1117fc&_ticrsn=3
  ” Nie jestem za eutanazją. Nie chciałabym, żeby człowiek zajmował miejsce Pana Boga. Nie ma Boga, to znaczy wszystko wolno. A ja takiego świata nie chcę.

  – Na stronie Pol-Transplantu są do pobrania dokumenty. Pani już takie dokumenty wypełniła?

  – Nie. Nie wypełniłam deklaracji, że chcę oddać swoje organy.

  – Tam są dwa rodzaje dokumentów – jedne to zgoda na pobranie organów, drugie sprzeciw.

  Przecież, jeśli nie podpisuję zgody na to, by oddać swoje organy, to znaczy, że nie wyrażam na to zgody. Jeśli jest inaczej, to znaczy, że coś jest nie tak. Dlaczego coś takiego mam podpisywać? Nie zgadzam się też, by ktoś decydował za mnie. Nie myślę tak dobrze o ludziach. Nie ufam, że ktoś podejmie właściwą decyzję. (…) Nie będę się zgadzać z takimi uregulowaniami prawnymi, które stwarzają możliwość do manipulacji w majestacie prawa. To jest niebezpieczne.”

  Rejestr sprzeciwów dla tych, którzy nie zgadzają się na oddanie narządów do transplantacji:

  ht tp://ww w.poltransplant. org. pl/crs1.html

  Więcej tutaj: ht tp://astro maria.wordpress. com /2013/01/26/z-okazji-dnia-transplantacji-czwarty-raz-o-eutanazji-czyli-jak-usmiercic-jednego-czlowieka-zeby-pobrane-od-niego-czesci-zamienne-dac-innemu-czlowiekowi/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: