Natural Health Consulting-wiedza na zdrowie

Etnomedycyna z 4 stron świata: Ayurveda, TCM & …. . Technologie a środowisko. Odżywianie. Huna. Zwierzęta. Muzyka. Historia i Mistrzowie ars medicinae.

Eufemizmy NWO: co się da schrzanić pod tytułem „gender”?

Posted by natural health consulting w dniu Styczeń 9, 2014

 

Bez kobiety mężczyzna jest tylko półczłowiek … 😉 żydowskie

Tak … normalnie:)))), to płeć jest …. Dwie nawet podobno, choć Niektórzy upierają się, że :)…. Dymorfizm płciowy odłóżmy jednak teraz w podręczniki, o kolejnym … „maleńkim”…. kroczku chciałam. Kroczku w kierunku zmiany oblicza świata . Czy na lepsze …..a to już do Państwa pomysłowości:)

Stosikowi poglądów „niepoprawnych” dorzucam – wyraźniej niż zwykle – a wyraźniej, gdyż słabo nie wypada – słowo, iż obeznawanie najmłodszych dzieciaków w szkołach z tzw. „wychowaniem seksualnym” bardzo mi się nie podoba. NIE tym bardziej, iż niestety, flancowanie – pardon, jeżeli hodowla, gdyż „edukacja” to dzisiaj hodowla – to i flancowanie -przekonań, iż pożycie intymne jest kwestią, jaką powinny rozważać na lekcjach placówek publicznych sześciolatki … nasuwa pytanie o sforsowanie następnej granicy, za którą system przejmuje kontrolę nad człowiekiem.

O tak, zdaję sobie sprawę, że młodzi jakoś uświadomieni być muszą, a w domach nie zawsze owo „wygląda”, ale …

-po pierwsze: kwestia wieku wprowadzania w … dorosłość, gdyż współżycie to … – przynajmniej teoretycznie:) – dorosłość … O tak, Ktoś się może odezwie: ” A w Kanonie żółtego Cesarza stoi, jak wół: dziewczynka 14-letnia do tzw.pożycia gotową „. Chwila, chwila … I w Polsce były czasy, kiedy małoletnich węzłem małżeńskim sprzęgano bezlitośnie …
Czy to im wychodziło na dobre? I , jeżeli upieramy się, że kultura wzbogaca człowieka duchowo, rozwija go , że mamy postęp … czy można mówić o pełniejszym, bogatszym rozwoju człowieka w chwili skupienia jego uwagi na rozmnażaniu, zanim … choćby w części pozna samego siebie?

Opływając;) w tej minucie samą biografię i sporo trudnych do przyjęcia 
hipotez Pana Freuda, nie sposób odmówić słuszności  Jego: „..Czystość ciała prowadzi do swoistej sublimacji, skierowuje energię seksualną ku biegunowi umysłowemu ….”. 

Nie twierdzę, że całe życie:)))) – sprawą Każego indywidualną, jak sobie możliwości Natury ułoży, ale przynajmniej na etapie niezwykle delikatnego rozwoju duchowego, umysłowego, mentalnego …. czy właściwym tak brutalne wyróżnianie fizyczności?

Doprawdy nie wiem:)))), czemu tej tezy Freuda nie przytaczają Eksperci Psychologowie – a są wśród nich freudyści  – w debatach o słuszności
sterowania młodych mózgów w stronę jednoznacznie cielesną….

Gdzie słychać wątpliwość: czy chcemy, by następne pokolenia doznawały jak najszerszego oglądu świata, potrafiły się w nim znaleźć, wiedziały o nim wiele, ale i umiały bawić – cieszyć się obcowaniem z barwnością egzystencji – czy sprowadzać je do poziomu mechanicznych, bezmyślnie multiplikowanych figurek, znajdujących ujście energii głównie w MATERIALNOśCI i najłatwiej dostępnych przyjemnościach?    

 -po drugie: z jakiej racji ktoś ma to ustalać nadrzędnie, jak w kołchozie?

-po trzecie: zagadnienie celu „uświadamiania” DZIECI … bo chyba nie, żeby odciągnąć je od nauki mnóstwa ciekawych rzeczy, jakich …. nie uczą się niestety zwykle w szkole?

-po czwarte wreszcie : programowanie rosnących organizmów na eksperymenty z płcią ………… 

Do dopiero początek, gdyż tzw. „gender” pragnie towarzyszyć człowiekowi od kołyski po trumnę ….. Od razu, słysząc Zwolenników „genderowania”, że „to nie jest żadna ideologia”, spytam: W takim razie czemuż, ach czemuż konferencje medyczne … wiadomo, med-farm., obfitują wręcz w …. zagadnienia…

– ideologii gender

-medycyny gender

-filozofii gender …..

???

Proszę nie przecierać okularów, dobrze Państwo przeczytali:
MEDYCYNA GENDER. Można ją nawet studiować m.in.  w Wiedniu, od 2010, ale nie sądziłam, iż kiedyś wkurzę się tak, żeby o tym napisać. A nie sądziłam, gdyż …. mimo przeczuć, mimo trzeźwej obserwacji  i tam próbowałam dostrzegać lepsze strony, myśląc:”… świadomość rośnie, najwyżej Niektórzy wreszcie zauważą różnice w leczeniu mężczyzn i kobiet….”

 Naiwność nie boli, ale tylko do pewnego stopnia;) … Moje bowiem wyobrażenie o ewolucji medycyny gender wyglądało tak:

„OK, że med. zachodnia raczyła przyjąć różnice w płciach tak, jak medycyna Wschodu widzi je od zawsze. Może wreszcie kobietom nie będzie się proponować leków powodujących zarost, a mężczyznom – rośnięcie biustu…. „. Bo i Ayurveda i TCM rozróżnia płciowo doskonale, 
dopasowuje terapie i środki adekwatnie ….. nie wmawiając nikomu, że z jego powodu należy przeprowadzić zylion badań, bo jest … kobietą lub zaaplikować dawkę dla hipopotama ( słonie są delikatne), bo jest mężczyzną. Jak można się było domyślać … tak właśnie rozkosznie;) postanowiła wykorzystać płcie „cudowna i jedyna szkolna medycyna „.

Na pierwszy rzut oka … zaczęłam od szkolnych programów wychowania seksualnego, a gadam o medycynie gender , więc co to ma być….

No właśnie … Spójrzmy: czy nie jest genialnym dokonywanie wszelkich testów na ludziach i sprzedawanie im gadżetów „najwłaściwszego programu” nie – od ich dorastania, ale już od niemowlęctwa?  A … że od dawna? A jest … Ale przy zmianie planu „edukacyjnego” … ileż tego badziewu można naprodukować więcej …. Otwierają się Nowe Wspaniałe świńs… Możliwości.

 Najpierw … uczymy parolatki, czym jest seks i zmiany płci. No bo to żaden problem, żeby sobie pozmieniały, prawda? ( pardon, nie rzucać lapem, sądzę, że ironia widoczna? ) … Ostatecznie zawsze można je zoperować tu i tam … Potem, jak sobie już wszystkiego doświadczą i będą znudzonymi …. przepraszam, słowo niecenzuralne – w wieku 18 lat, będą miały to szczęście, że wcześniej wynaleziono „medycynę gender”, która …. pomoże im odnaleźć się we własnej ( wiadomo będzie, jakiej?) płci, a jak nie, to chociaż coś poimituje …. W każdym razie da się wepchnąć ludowi jeszcze więcej piguł, jeszcze więcej zabiegów, jeszcze więcej …. KTO TO Q….. WYTRZYMA???

I proszę nie wmawiać, że koncepcja gender to i tak ….prawie:)))))) „gendre” (fr.) lub „gender” – subtelniejsze angielskie na „sex”, tylko z podkreśleniem możliwości interpretacji kulturowej … Kto chce, i tak sobie interpretuje, ale po co robić z tego jeszcze jedną dziedzinę …. NIEWIEDZY? Fani gender przekonują: „nic nowego, wszak słowo „gender” funkcjonuje od … a może i więcej . OK, tylko CO WY Z TYM SŁOWEM ROBICIE???

O co w tym wszystkim chodzi, poza zapewnieniem stołków nierobom i upychaniem dowolnych programów w głowach dzieciaków ?

Och, och … skądże ja mogłabym wiedzieć …. Przecież ze mnie taka niepostępowa babinka ……. ALE nawet ja wiem, że historia obłędu gender wzięła się od psychologa i … seksologa – niejakiego Johna Money’a ( czyż nie odpowiednie nazwisko? ) , który poddał operacji zmiany płci 22 -miesięcznego chłopczyka …. Fakt, chłopczyk wcześniej ucierpiał z powodu nieszczęśliwie przeprowadzonego obrzezania . Czasem, kiedy się wydaje, że limit pecha wyczerpany ….. Mały Bruce Reimer trafił na Pana Money’a, ten zaś uczynił go dziew….. PRAWIE dziewczynką. A uczynił, gdyż bardzo potrzebował dowodu na swoje – istotnie , niesamowicie PSYCHOLogiczne idee, że …. uwaga, uwaga – tożsamość płciowa pojawia się w wieku trzech lat, a do tej pory można ją zmieniać swobodnie … To był 1966 rok. Kiedy mały Bruce dorósł, nie spodobała mu się teoria Pana Money’a i …. poddał się operacji przywrócenia męskości.  Niestety …. nie mógł się odnaleźć w życiorysie, jaki zafundowali mu „Pan Doktor” i …. rodzice, więc w 2004 popełnił samobójstwo. W tym momencie Niektórzy zakrzykną: „No i Money nie miał żadnego dowodu, więc po ….xxxxx…. to wszystko, jakim prawem forsuje się taką g…… teorię tak powszechnie? ” Aaaaaa …..  Proszę Państwa, Pan PSYCHOLog Money był naprawdę przekonany o swojej wielkości …. I UZNAŁ EKSPERYMENT ZA SUKCES. 

Od tamtej pory koncepcja ruchomości;) płci znajdowała coraz większe zainteresowanie w kręgach politycznych, które to z powodzeniem zaimplantowały ją w feminizm…. Przypominam: nie odmawiam pierwszym Kobietom walczącym o prawo do odzywania się wśród mężczyzn:))))) słuszności … Ale to, co z pierwotnego feminizmu wyewoluowało, czyli
„-izm” ekstremalny, jest instrumentem politycznym.

Same „studia gender”? Ich treścią jest oprotestowywanie przyczynowego związku biologicznej i społecznej płci z ich kontynuacją … Określenie „Doing gender” – w tłumaczeniu na intelekt pierwszych „Genderowców” to nic innego, jak „robić płeć”:)))) – przepraszam translacyjnych wrażliwców, tym razem będzie szpadlem:) Więc: „płeć można sobie zrobić”?

Owszem, wielu „robi” ją sobie od wieków, istnieją w społeczeństwie i jakoś funkcjonują … Czy to powód, żeby zmiany płci …. rozpowszechniać?

Znajomi – o orientacji odmiennej od zwyczajowej:) – sami twierdzą: „Ta wrzawa nam nie służy”. Jednocześnie wiedzą, że i w ich środowisku są zainteresowani biciem politycznej piany = kasą. Jest im z tego powodu przykro i tyle, dlatego uprzedzam: proszę odróżniać politpieniaczy od Ludzi, Którzy w Naturze w pewnym procencie istnieli ( mam na myśli homoseksualistów) i istnieć będą, jakkolwiek są mniejszością …. i wielu z Nich nie ma zamiaru urządzać z tego powodu awantur .   

Jeszcze o „gender” …. Wielokrotnie, wykazując fatalne następstwa filozofacji bandyty Descartesa, zastanawiałam się, jak to możliwe, że przez tyle wieków nadal znajdują się jego zwolennicy …. I … mamy „gender” – nic innego, jak powrót do kartezjańskiej  dychotomii … On rozdzielał duszę od ciała, gender oddziela płeć od … ciała? Czy nie tak brzmi jego „kulturowa interpretacja”??? ………… I czy płeć jest TYLKO ciałem ???

Nie obchodzi mnie, że w tej chwili wychodzę na zgryźliwą, starą jędzę – ależ proszę bardzo. Obchodzi, że kiedy będę stara naprawdę – ktoś będzie mi wciskał „terapie celowane w płeć”, które  – na bazie aktualnego obrazu medycyny alopatycznej – faktycznie tę płeć rozstrzelają… jeżeli jeszcze będzie w co strzelać.

JAK to się stało, że dziesięciolecia medycyna szkolna nie chciała zauważyć milionów przykładów na to, że kobiety i mężczyźni w WIELU – bo nie zawsze i nie wszystkich – przypadkach wymagają innych środków, metod?

Przykłady… ? Protezy, implanty w uszkodzeniach kolan … różnice – jak na dziedzinę subtelną – ogromne, choćby i przekrój w liczbach – ale co tam, masowo montuje się kobietom sztuczne stawy kolanowe zrobione na modelach … męskich. Dopiero w 2007 skonstruowano kobiecą część zamienną;), na skutek tysięcy skarg o uszkodzenia ciała  …

Zawał … udar … u kobiet często wygląda inaczej niż u mężczyzn …. Objawy określa się w podręcznikach tak samo, „leczy” tak samo …. „Odkrywcza  różnica” terapii polega na … testowaniu następnych „doskonałości” …………….  

„Leki” hormonalne – prawdziwa bonanza, szczególnie w „leczeniu” tarczycy …. Kto mówi Kobietom, że wyniszczanie kawału tarczycy jodem w drodze „leczenia” jest dokonywaniem rzezi na raty?

Testy, jakie medycyna szkolna hucpiarsko przedkłada w roli dowodów na działanie swoich „cudeniek”, przeprowadzane są częściej na mężczyznach aniżeli na kobietach…. Nic dziwnego, że u kobiet są w stanie zdziałać „cuda” … niestety nie takie, jakich by oczekiwano.

Gdzie uwzględnienia zmiennych wartości pH, różnych wartości aktywności enzymatycznej ( u kobiet przeważnie, poprzez … aktywniejsze enzymy niektóre leki są w wątrobie rozkładane szybciej ), za to leżą w babskim żołądku jedną trzecią dłużej niż w męskim…..

Dawno już – acz regularnie, także i tu – wkurzałam się na przepisywanie „leków” nieadekwatnie do wieku, na obłęd napychania Staruszków porcjami dla młodych byków …. Niewiele się zmieniło …. Starsi nadal są dla tuzów przemysłu farmaceutycznego wielkim, niezwykle rentownym magazynem na odpady industrialne….

Nie, wciąż nie powiem, że lekarze uczestniczą w tym procesie wyłącznie umyślnie, chociaż są i tacy. Przykrą prawdą jest, iż – jak pisałam na początku- wielu wierzy w to, czego zostali nauczeni na treningach ordynowanych przez BigPharmę, wierzy w to, że są lekarzami, choć często stanowią jedynie dział akwizytorski …. Stąd nie może dziwić, iż, kiedy sami w chorobie … nagle wielu widzi, że wzięcie piguły jest bez sensu, bo przecież „u pacjentów nie działało”, że jakaś operacja zbędna, bo „u moich tylko popsuła sprawę ….”. Nagle – albo sięgają po środki ostre, ryzykowne – albo się poddają. Jest prawdą od lat, iż najgorszym pacjentem lekarza jest lekarz:) i własna rodzina:))))), co się zresztą często wzajem nie wyklucza …..

Optymizmem napawa jedynie, że powiększa się krąg lekarzy leczących …. SIEBIE nieprzemysłowo. Być może z czasem przeniosą to  w miarę możliwości  na pacjentów?  

Ale wracając do medycyny gender … Taki zwrot w stronę płci u środowisk 
zainteresowanych wyłącznie zyskiem … poddaję się, chyba nie może budzić nadziei na cokolwiek optymistycznego. Ponieważ … wzięłam pod lupę tendencje ….

I znalazłam:) … Osteoporoza – rozdmuchana radośnie gwoli wiadomej i przypisana abstrakcyjnej wręcz liczbie kobiet, ukazała się w świetle „medycyny gender” jako ….. niedoceniana u mężczyzn :)))))))))))))))))

Co to znaczy?

A że Panowie będą częściej diagnozowani na „osteoporozę” i – tak jest, „leczeni” :)))))))))))))))))) Już szykują się specjalne studia, ponieważ są specjalne granty :)))))))))))))………….. Zbiory zapowiadają się nieźle:))))

Na osteoporozie się nie skończy … Okazało się ( co za nowość, ojej …;) … a jak pisałam, że tak jest, to usłyszałam, że jestem wywrotowcem:))))))) – że kwas acetylsalicylowy u mężczyzn właściwie nie działa prewencyjnie …
( Moim zdaniem u kobiet też nie, ale o tym już było:)))) Trzeba nowego leku :)))………. No i … beta blokery wywołują u Pań gorsze skutki …. ( a są jakieś lepsze?:)))) …. Co z pamięcią o Paniach, Które poległy w testowaniu „leków” na AIDS – „chorobę” nigdy nie dowiedzionej hipotezy, nigdy nie odkrytego mechanizmu …. ? Dlaczego za to promuje się przeszczep szpiku bliźniąt jednojajowych jako „leczenie AIDS”?
Ileż nowych dróżek, żeby zarobić ….

Target;) cukrzycowy …. Ktoś słyszał, żeby lekarz poinformował pacjenta, iż kumulacja insuliny i estrogenów w jednym ciele to świetny sposób na hodowlę raka? Nieeee? Zamiast tego – „receptę proszę…” ? Kto słyszał, żeby cierpiącej migreny kobiecie powiedziano w przychodni: „Odstaw pani szybkie zupki z glutaminianem, konserwy i nie przebywaj w upiornym świetle rtęciówek …. „? Kto słyszał, żeby, przepisując Mężczyźnie kortykosteroidy, powiedzieć:”Ale pan wie, to zniszczy męskość, sprowadzi artretyzm i jeszcze parę ciekawych zaburzeń”….? … A ordynując syntetyczne, przeciwgorączkowe rozwalacze wątroby dzieciom, wspomnieć rodzicowi, że gorączka ( byle w rozsądnych granicach ) jest … elementem procesu wzrostu młodego organizmu ?I dlaczego ani mru mru, że jeżeli dziecko w pierwszych latkach nie przeszło jeszcze żadnych zmian skórnych – żadnej wysypki chorobowej – to to właśnie jest nienormalne? ……. Tak samo, jak bezsensowne wycinanie migdałków, wyrostków ? ….

Ach … że niecałkiem;)  o to chodzi gender, że należy LEKI dopasowywać …. ?
Ależ tak jest …. Tyle, że stara, ta pramedycyna, z ziołami i okładami i hydroterapią i setkami innych, dobrych metod … ona już dawno to zrobiła. I ma leki i ma terapie ….
Trzeba się ich tylko, Szanowni „Nowatorzy” ….. nauczyć.   

Dość ….

Zawsze tam, gdzie angażuje się ogromne  finanse i nazywa to „nową, lepszą wizją” …  budzi moją wątpliwość. Nie uwierzę w dobre zamiary kogoś, kto bardzo chce zajmować się cudzymi dziećmi, aby kształtować je dla swojej wygody … Tak samo nie uwierzę komuś, kto prowadząc latami akcje „na chore dzieci”, a de facto wspierając przemysł medyczny, nagle – na skutek echa oburzenia internautów – rok temu zauważył, że istnieją również Seniorzy … 

Wierzę  … wierzę wielu Ludziom . Jak … Pewnemu Panu Pielęgniarzowi …   Kiedy przywieziono zabiedzonego Staruszka z PODSTAWOWYMI objawami choroby – nazwijmy ją „A” – i NIE wykonano PODSTAWOWYCH w tym przypadku badań poza EKG i bazą krwi, ale też nie umiano rozpoznać dolegliwości bezpośrednio … więc wpisano „podejrzenie zawału”, czyli „chorobę B”…..
Staruszka położono na łóżko ( po kilku godzinach czekania na korytarzu), dano kroplówkę … Kupę – bo kupę … przeciwbólowych … bo się skręcał …. A nocą … powiedziano, że „dolegliwości usunięto” i może iść ….. A On cierpiał … Zostawiono Go więc na wózku  … i powiedziano, żeby sobie poszedł…. Ale przyglądał się Pan Pielęgniarz … Zabrał Staruszka do siebie. I pomógł… Zawiózł do innego lekarza … Nie do szpitala . I … w niemal ostatniej chwili Staruszek został uratowany. Bo to była prosta, choć groźna dla życia okoliczność. Znajomy Pana Pielęgniarza przejrzał szpitalne papiery Staruszka … i włos mu się zjeżył, choć przecie zna i środki i procedury … Czternaście „leków” dla 80-letniego organizmu, kroplówka … W danej sytuacji mogło zabić pacjenta, ale te stare organizmy … niesamowicie odporne. Pan Pielęgniarz wiedział, że to zła mieszanka …. Inny lekarz wiedział, że tak się nie robi … A jednak to codzienność na oddziałach . Fatalne rozpoznania, jeszcze gorsze „leczenia”….I … nieustanne manipulacje, by Człowieka od machiny uzależnić… Czy, szczególnie pracując dla … MOLOCHA, można tego NIE zauważyć?

P.S. Tak na marginesie …. Zanim podadzą Państwo chłopcu, który nie skończył dwóch latek, jajko – proszę to przemyśleć. W wielu tradycyjnych postępowaniach unika się jajek w diecie chłopięcej do dwóch lat ze względu na … unikanie ewentualnych zaburzeń płciowości. Potem jak najbardziej 🙂

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: