Natural Health Consulting-wiedza na zdrowie

Etnomedycyna z 4 stron świata: Ayurveda, TCM & …. . Technologie a środowisko. Odżywianie. Huna. Zwierzęta. Muzyka. Historia i Mistrzowie ars medicinae.

Za co płacimy CDC . „Kuracje” Państwa Gatesów , czyli szczepienia – skąd ten pomysł . cz.12.

Posted by natural health consulting w dniu Październik 27, 2011

…. Tak bywa często i z przeciętnymi
ludźmi , gdy jakieś ziarno zła się wciśnie
do ich natury , choćby było wrodzone ,
za co nie wolno obarczać ich winą , 
bo nic w naturze nie może swojego
wybierać początku .
Dzięki wzrostowi bujnemu cechy więc przyrodzonej ,
kruszą fortece i zamki rozsądku (…)
Za tę jedną wadę , za to zło prawdziwe
Sądem jak plugawcy potępieni będą ….
Hamlet , W. Szekspir , przekład własny

Włączam polską stronę internetu – ostrzeżenia przed odrą i sugestie szczepień . Otwieram gazety – zachwyt nad „szczepionką na malarię „, która teraz „uratuje afrykańskie dzieci” . Z tym „ratowaniem” no to pojechali … zupełnie , jak z „ratowaniem ” euro :))))) – niby ratują , ale dziób jurostatku zarył właśnie w glebę – a że wody szerokie i głębokie , nie każdy jest w stanie zajrzeć aż TAM 🙂 i przekonać się na własne oczy .

Na ostatnim forum fundacji Państwa G&G przedstawiono wyniki III fazy studiów z udziałem afrykańskich dzieci .
Z rozpędu chciałam napisać ” eksperymentu” , ale na forum mówiono „studiów” ,
więc , choć diabli biorą , trzymam się oryginału .

Szczepiono 3 razy tzw.szczepionką RTS , S /AS01 i ustalono , że :

” Po 3 szczepieniach oraz dodatkowych środkach profilaktycznych ” RTS , S może zapewnić dodatkową ochronę . O ? „Może” ? Skąd więc w mediach ten pisk szczęścia ? I w dodatku , „GSK nie oczekuje z tego powodu specjalnych finansowych korzyści „…. Filantropi ….. :)))))) , po prostu filantropi ……

W środkach masowego przekazu wiedzą więc ( i takoż piszą ) , że ” jest szczepionka na malarię , że ratuje !…” . Chyba nie wiedzą , bo gdyby wiedzieli , na pewno :)))))) by nas o tym poinformowali , jak wyglądały „studia ” i co oznacza „napawający nadzieją wynik” .

Bo ta sama publikacja ( w ww.nejm.org , First Result of Phase 3 of RTS /S ASO1 Malaria Vaccine in African Children , pdf ) uczciwie informuje , że „u zaszczepionych dzieci wystąpiło wysokie ryzyko szkód lub zgonu ” oraz , że „pełne spektrum jej działania będzie wiadome ( przyp.mój – ?) pod koniec 2014
roku „.

W przekładzie na polski 😉 : nie wiadomo , jaki będzie jej wpływ na płodność ( cóż to Pan Bill G . mówił o populacji i szczepionkach ? …….) , system immunologiczny , więc i kwestie neurologiczne ….. itp., itd.

Dalej : „.. U prawie 18% starszych i 13% młodszych dzieci wystąpiły ciężkie , niepożądane przypadki (….) , ok. 150 zmarło w trakcie studiów „.

Ale – no przecież jest i jasność …. nic , że pomroczna 😉 :

„…..ciężkie niepożądane skutki uboczne obserwowano w RTS /S  MNIEJ WIęCEJ na tym samym poziomie , jak przy podaniu preparatów kontrolnych „.

No . Jak uspokajająco . CO było „preparatami kontrolnymi „? Tego gazety też niestety „nie wiedzą „. A szkoda , bo były nimi tzw. non- malaria komparator vaccine , a bliżej – dzieci od 5- 17 m-cy ( !!!) dostały preparat na wściekliznę , te od 6- 12 TYGODNI – koniugat szczep. na meningokoki serogrupy C . Czy wymienione „preparaty kontrolne ” są zupełnie bezpiecznymi , pozbawionymi skutków ubocznych środkami ? Czy może ich negatywne skutki uboczne nie są bynajmniej pożądanymi przez normalnego , zdrowomyślącego człowieka , wobec czego JAK można zastosować je jako adekwatny preparat kontrolny ?!

Ale co tam , „nowy , wspaniały środek przeciwko malarii” być może stanie się kolejnym ulubieńcem CDC ( Center for Disease Control and Prevention ) i tylko własna głowa będzie nas męczyć pytaniami , co ludzie pracujący nad takimi „cudeńkami” naprawdę mają na myśli . To ja może troszkę pomogę i powiem Państwu  , że coraz więcej ludzi zadaje sobie wyżej wymienione pytanie , a w związku z nim , domaga się wyjaśnień od CDC .

W 2007 senator Tom Coburn opublikował raport ” CDC Off Center ” ( w ww.senate.gov. , CDC Off Center , pdf ) który prowadzi nas przez wydatkowe meandry rządowej instytucji kasującej jak najbardziej obywatelskie pieniążki . Dokument , jako program specjalny , wyemitowała CBS news :

w ww.cbsnews.com/video/watch/?id=3010130n , 22. sierpień 2007. , „CDC accused of misusing Funds „.
A tam Pan Coburn wyjaśnia , że w 2007 CDC najpierw zażądała od państwa jakieś nędzne 10 miliardów dolarów , po czym … gdzież , ach gdzież one są  ?

 A finansowanie CDC rośnie , proporcjonalnie z jej wpływami nie tylko na politykę zdrowotną – tfu , chorobową , US , ale całego świata .

Nie , nie będę pytała , czy pamiętają Państwo świńską :))) grypę 2008 …. ale pewnie mało kto pamięta upór biochemika , Pana Briana Hookera , którego syn , zaszczepiony wielokrotnie ,  zapadł na autyzm . Otóż Pan Brian H. złożył doniesienie przeciwko CDC o działanie wbrew Freedom of Information Act , ponieważ od roku 2005 konsekwetnie odmawia danych na temat studiów własnych (CDC)  ,  w których to „zagrzebano” informacje o niebezpiecznej rtęci w szczepionkach .

Pana H. reprezentują świetni , waszyngtońscy adwokaci , ośmielam się więc mieć nadzieję na spełnienie Jego żądań i ujawnienie danych do końca października 2011… Jeszcze parę dni 🙂 .

Stacja CBS , w której nie brak myślących , zabrała się do sprawy solidnie , możemy więc tamże , u Washington Unplugged US/CBS poznać wścibskiego 🙂 reportera łaknącego wiedzy o liczbach , jakie „zmusiły” CDC do zapowiedzi „grożącej pandemii grypy ” …. oraz milczenie CDC . Ale Pan Reporter – nie tylko wścibski  , On  był jeszcze uparty – odpytał władze odpowiadające za służbę zdrowia we wszystkich pozostałych stanach , jak wyglądały liczby „zachorowań na świńską … ” . Reszta nie była tak małomówna , jak „sama góra ” i  wyszło szydło , że ” w lwiej większości były to przypadki zwykłej , sezonowej grypy ” .

W końcu … pod obstrzałem CDC oświadczyło :” Trudno jest dalej śledzić tę grypę … ” .:))))) . W przekładzie dowolnym :” Pocałujcie nas w ….. „.

I o takiej odpowiedzi proszę pamiętać , kiedy ktoś znowu zacznie wrzeszczeć , że MUSICIE SIę BAć NOWEJ PANDEMII ….:).

To by było na tyle przed Zaduszkami …
 A odwiedzając cmentarze , proszę sobie westchnąć za dusze Tych , którzy mogliby jeszcze chodzić po tej Ziemi , gdyby nie …… Patrz fragment z „Hamleta „.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: