Natural Health Consulting-wiedza na zdrowie

Etnomedycyna z 4 stron świata: Ayurveda, TCM & …. . Technologie a środowisko. Odżywianie. Huna. Zwierzęta. Muzyka. Historia i Mistrzowie ars medicinae.

GMO albo życie.cz.2.

Posted by natural health consulting w dniu Marzec 17, 2010

Zawładnij pożywieniem a zawładniesz narodami.-H.Kissinger

KOMU POTRZEBNE JEST GENETYCZNIE ZMANIPULOWANE POZYWIENIE I KOMU ONO SŁUZY?NIKOMU POZA MULTINARODOWYMI KONCERNAMI I ZALEżNYMI OD NICH NAUKOWCAMI.                                                                                                                                                    A.Haiger,Universität für Bodenkultur,Wien,

                                                                                                                                                  Deutsches Ärzteblatt 04.04.05. 

PRZEMYSŁ GENETYCZNYCH TECHNOLOGII JEST TOTALNIE POZA KONTROLą…..

….”(w jednym przypadku)… tysiąc ton nielegalnej (wówczas!!-przyp.mój)kukurydzy GMO z USA zostało wprowadzonych do Europy…..”13.05.05

                                                                                                   Nina Thüllen,ekspert gentech

…..jeden z koncernów gentech zapłacił….1500 euro kary za nielegalne w danym regionie wprowadzenie do uprawy GMO…..www.wirtschaftundumwelt.at,2004 (!)

EU dopuściła 0,9 procent GMO w bio-i eko-produktach spożywczych…… 

To ciągle jeszcze nie będzie wprowadzenie do tematu GMO,ponieważ informacja wymaga natychmiastowego „podania dalej”,ale i zwrócenia na nią szczególnej uwagi a więc:

EPA (Europejski Urząd Patentowy) 3 i 4. marca udzielił patentu na…..KROWY.

Konkretnie właścicielem patentu są biotechnolodzy,którzy „odkryli”-w cudzysłowie,gdyż to tak,jakbyście Wy odkryli słońce i domagali się na nie patentu-gen odpowiadający za wysoką mleczność krów.

To nie wszystko:chodzi o DWA patenty:pierwszy-na manipulację genetyczną pozwalającą dokonywać selekcji owego genu,drugi-na metodę hodowli….

to krowy posiadające gen dużej wydajności mlecznej będą sprzedawane jako „własność patentowa” a gospodarze, którzy już take zwierzęta mają,to co?Złodzieje??? 

Patent ma numer EP 1330552 .

Sprzeciw organizacji świadomych niebezpieczeństwa patentowania życia został odrzucony.I jeszcze jedno:nie podzielam wielu poglądów Greenpeace,szczególnie odnośnie energii wiatrowych-aczkolwiek ostatnio organizacja ta wydaje się dostrzegła fałsz i zwróciła uwagę na promocję przede wszystkim energii solarnej oraz geotermalnej,ale ich sprzeciw wobec np.GMO powoduje mój szacunek…i jednocześnie pytanie:dlaczego mimo Waszego protestu-jesteście tak potężną organizacją-mimo wszystko doszło do skażenia Ziemi uprawami GMO?Gdzie jest błąd?

www.greenpeace.org.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: